İngilizce özel ders

 İngilizce özel ders alarak  bir dilin temeli  olan 5 temel öğe , dilbilgisi , okuma, dinleme, yazma, konuşma becerilerini  tüm seviyelerde dengeli olarak öğrenirsiniz. İngilizce ders sırasında   sadece İngilizce bilgi aktarımı yapılmayıp aynı zamanda öğrenme sürecine etkin katılımlarınız ile  ders  içinde sizin de öğrendiklerinizi uygulamanız sağlanır. Bu şekilde öğrenim ile özel İngilizce ders süreciniz zevkli ve verimli geçecektir.

Özel İngilizce ders almaya başlamadan önce İngilizce bilginizi  ölçmek için İngilizce  seviye belirleme sınavı uygulanır. Bu sınavda  dilbilgisi, konuşma, yazma ve dinleme bölümlerindeki seviyeler ayrı ayrı değerlendirilerek    adayın  ihtiyacına en uygun seviyeden İngilizce eğitim başlar.
İngilizce özel dersimiz  yerinizde bire bir ve size uygun saatlerde olacaktır.
 Özel İngilizce ders içeriği öğrencileri için İlköğretim başlangıç seviyesinden  lise sınıfları dahil olmak üzere tüm orta  eğitim hayatını kapsar.  Okul derslerine takviye İngilizce özel ders dışında  yetişkinler için iş hayatında kullanabilecekleri  İş İngilizcesini de  çalışılan yerdeki arkadaşlarla grup oluşturarak  beraber alabilirsiniz. İş İngilizcesi içeriğinde  şirket personeli için  genel İngilizce eğitimi de bulunmaktadır.


Öğrenciler, iş adamları , personel , genel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra İstanbul’da İngilizce özel ders alarak Yds, Proficiency, Toefl, Ielts, gibi akademik sınavlara da   hazırlanabilirsiniz.

İngilizce özel ders Haluk hoca 0532 343 65 00